Výkup za hotové

Chcete svůj vůz prodat? Potřebujete vše vyřídit rychle a nečekat, až se vozidlo prodá? Rádi Váš vůz odkoupíme.

Komisní prodej

Nespěcháte na peníze, ale rádi svůj vůz prodáte? Přivezte vůz k nám, připravíme jej k prodeji za požadovanou cenu do nabídky.

Protiúčet

Rádi byste vyměnili Váš stávající vůz za novější? Vaše vozidlo vykoupíme, vyřídíme formality a vy odjedete s novým vozem.

Financování

Líbí se vám nějaký vůz z naší nabídky, ale nemáte hotovost? Vyřídíme vám potřebitelský úvěr nebo autoleasing.

Pojištění

Na každé vozidlo z naší nabídky Vám sjednáme to nejvýhodnější pojištění včetně převodu bonusů z předchozích pojistných smluv.

PRODEJ OSOBNÍCH A UŽITKOVÝCH VOZŮ

Nabízíme širokou škálu vozů s jasným původem, bez právních vad. Dále nabízíme dovoz vozů ze zahraničí přímo na objednávku klienta.

Prodáváte Váš vůz? Chcete vše vyřídit rychle a nečekat, až se vozidlo prodá? Rádi váš vůz ihned odkoupíme. Peníze vám vyplatíme v hotovosti při podpisu smlouvy nebo obnos zašleme převodem na Váš bankovní účet. Veškeré formality ohledně převodu vozidla vyřídíme za vás.

Nespěcháte na peníze, ale rádi byste váš vůz prodali? Přivezte jej k nám, vozidlo připravíme k prodeji za požadovanou cenu a zařadíme do nabídky, kterou prezentujeme i na velmi navštěvovaných internetových portálech.Formality s odhlášením vozidla na dopravním inspektorátu zařídíme.

Rádi byste vyměnili váš stávající vůz za novější? Není problém. Vaše vozidlo ihned odkoupíme, vyřídíme veškeré formality a můžete odjet s novým vozem.

Nabízíme zprostředkování a vyřízení Spotřebitelského úvěru nebo leasingu. Stačí připravit si potřebné doklady. Seznam dokladů pro vyřízení úvěru či leasingu jsou zde.

Na každé vozidlo z naší nabídky sjednáme nejvýhodnější pojištění včetně převodu bonusů z předchozích pojistných smluv. Kromě povinného ručení též nabízíme havarijní pojištění, možnost připojistit skla, zavazadla atd. Sjednáme při koupi povinné ručení. Odjíždíte tak s již pojištěným vozem. Pojištění nabízíme od renomovaných českých i zahraničních pojišťoven.

Projděte a připravte si předem veškeré potřebné doklady, kterých je potřeba pro realizaci prodeje vašeho stávajícího vozu. Seznam dokladů najdete zde.

Adresa

Autobazar VIP-CAR s.r.o.
Dřevčická 8, Praha 10 Malešice

(cca 50m od křižovatky s ulicí Černokostelecká)

Provozní doba

Po/Pá: 09:00 - 19:00h.
So/Ne: 09:00 - 16:00h.

Po předchozí domluvě i mimo
provozní dobu.

Kontakty

Tel.: (+420) 724 802 499
Tel.: (+420) 602 149 931
Tel.: (+420) 724 802 400

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spojení MHD

BUS č. 177, 188, 195
BUS zastávka "Limuzská"

TRAM č. 7, 11 a BUS č. 133
TRAM zastávka "Černokostelecká"

Titulek

Logo

Logo

Logo

Logo

Logo

Copyright © 2008 - 2017 VIP CAR s.r.o.  |  autobazar Praha  |  všechna práva vyhrazena

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?